Spolupráce, affiliate program

Nabízíme vám spolupráci s námi a možnost, jak si vydělat nějakou tu korunu navíc. Mohou to být stokoruny, ale i tisíce měsíčně. Jak?

Jaké jsou možnosti?

 

Affiliate - provizní program

Stačí se zaregistrovat, přihlásit, umístit na svůj web odkaz/y a nebo banner/y se svým unikátním ID a vždy, když někdo přes váš odkaz nakoupí, získáte 15 % z objednávky. Takže pokud zákazník utratí 1500 Kč, vy vyděláte 225 Kč. Používáme vynikající AffilBox a naši první partneři již vydělávají. Pokud nemáte web, můžete tyto odkazy posílat svým přátelům například e-mailem.

vydělávejte na provizích z objednávek

Přihlášení / Registrace do našeho provizního systému.

Přihlášení do "starého" programu.

  • provize 15 % z každé objednávky
  • platnost cookies 30 dnů
  • vyplacení provize kdykoliv
  • odkazy i bannery k dispozici
  • vždy poradíme a pomůžeme

 

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Jak oslovit zákazníky a vydělávat na provizích?

Tady je pár informací, jak začít vydělávat na provizích.

Banner nebo odkaz na Vašem webu

Stačí na své webové stránky umístit odkaz nebo banner. Rozhodně nemusíte obsadit své hlavní reklamní plochy, ale naopak odkazy vhodně přikládat nejlépe do tématických článků. Ať už formou doporučení, nebo jen tak v textu.

Odkazy i bannery si můžete vytvářet jakkoliv podle sebe - vždy je akorát nutné dodržovat url a to například https://www.zodo.cz/orechy/?a_box=VaseID. Své ID (číslo) naleznete u vygenerovaných odkazů, nebo bannerů v administraci.

Odkazovat můžete na libovolnou podstránku e-shopu a vhodným tématickým umístěním odkazu výrazně zvýšit pravděpodobnost konverze. Máte na webu recept na ořechovou bábovku? Hned návštěvníkovi doporučte, kde může výhodně koupit kvalitní oříšky.

Doporučení přátelům na Facebooku, nebo e-mailem

Svůj affiliate odkaz můžete také sdílet na Facebooku, nebo posílat například e-mailem svým přátelům. Není nic lepšího, než doporučení od kamaráda.

Máte web na téma recepty, zdraví?

Kuchtíte a publikujete na svém webu nebo blogu recepty? Pošleme vám ZDARMA oříšky podle vašeho výběru a vy nás můžete zmínit v receptu jako dodavatele kvalitních oříšků/semínek, protože se sami přesvědčíte o kvalitě našeho zboží. Mimo to u vás rádi zakoupíme reklamní prostor. Určitě neváhejte a napište nám.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.